ERA-8AED362V
MFR.Part #
ERA-8AED362V
JLCPCB Part #
C20017495
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS