ERA-8AED3401V
MFR.Part #
ERA-8AED3401V
JLCPCB Part #
C20017483
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.4kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS