ERA-8AED2743V
MFR.Part #
ERA-8AED2743V
JLCPCB Part #
C20016930
Description
-55℃~+155℃ 250mW 274kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS