ERA-8AED272V
MFR.Part #
ERA-8AED272V
JLCPCB Part #
C20016925
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS