ERA-8AED2493V
MFR.Part #
ERA-8AED2493V
JLCPCB Part #
C20016911
Description
-55℃~+155℃ 249kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS