ERA-8AED2431V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-8AED2431V
JLCPCB Part #
C20016903
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS