ERA-8AED2430V
MFR.Part #
ERA-8AED2430V
JLCPCB Part #
C20016902
Description
-55℃~+155℃ 243Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS