ERA-8AED224V
MFR.Part #
ERA-8AED224V
JLCPCB Part #
C20016887
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS