ERA-8AED223V
MFR.Part #
ERA-8AED223V
JLCPCB Part #
C2088745
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS