ERA-8AED2212V
MFR.Part #
ERA-8AED2212V
JLCPCB Part #
C20016883
Description
-55℃~+155℃ 22.1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS