ERA-8AED203V
MFR.Part #
ERA-8AED203V
JLCPCB Part #
C4359618
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS