ERA-8AED183V
MFR.Part #
ERA-8AED183V
JLCPCB Part #
C20016852
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS