ERA-8AED1822V
MFR.Part #
ERA-8AED1822V
JLCPCB Part #
C20016849
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS