ERA-8AED1133V
MFR.Part #
ERA-8AED1133V
JLCPCB Part #
C20016761
Description
-55℃~+155℃ 113kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS