ERA-8AEB8872V
MFR.Part #
ERA-8AEB8872V
JLCPCB Part #
C2088774
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 88.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS