ERA-8AEB84R5V
MFR.Part #
ERA-8AEB84R5V
JLCPCB Part #
C2088883
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 84.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS