ERA-8AEB8452V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-8AEB8452V
JLCPCB Part #
C2089481
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 84.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS