ERA-8AEB8250V
MFR.Part #
ERA-8AEB8250V
JLCPCB Part #
C4202350
Description
-55℃~+155℃ 250mW 825Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS