ERA-8AEB822V
MFR.Part #
ERA-8AEB822V
JLCPCB Part #
C2088810
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS