ERA-8AEB820V
MFR.Part #
ERA-8AEB820V
JLCPCB Part #
C2079401
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 82Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS