ERA-8AEB80R6V
MFR.Part #
ERA-8AEB80R6V
JLCPCB Part #
C4300259
Description
-55℃~+155℃ 250mW 80.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS