ERA-8AEB7682V
MFR.Part #
ERA-8AEB7682V
JLCPCB Part #
C2090877
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 76.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS