ERA-8AEB7681V
MFR.Part #
ERA-8AEB7681V
JLCPCB Part #
C4277153
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.68kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS