ERA-8AEB73R2V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-8AEB73R2V
JLCPCB Part #
C2093451
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 73.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS