ERA-8AEB6983V
MFR.Part #
ERA-8AEB6983V
JLCPCB Part #
C4287134
Description
-55℃~+155℃ 250mW 698kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS