ERA-8AEB684V
MFR.Part #
ERA-8AEB684V
JLCPCB Part #
C2075628
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 680kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS