ERA-8AEB682V
MFR.Part #
ERA-8AEB682V
JLCPCB Part #
C4293005
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS