ERA-8AEB6492V
MFR.Part #
ERA-8AEB6492V
JLCPCB Part #
C2089368
Description
-55℃~+155℃ 250mW 64.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS