ERA-8AEB620V
MFR.Part #
ERA-8AEB620V
JLCPCB Part #
C2079383
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 62Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS