ERA-8AEB5760V
MFR.Part #
ERA-8AEB5760V
JLCPCB Part #
C3942039
Description
-55℃~+155℃ 250mW 576Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS