ERA-8AEB5622V
MFR.Part #
ERA-8AEB5622V
JLCPCB Part #
C2075310
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 56.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS