ERA-8AEB5491V
MFR.Part #
ERA-8AEB5491V
JLCPCB Part #
C2089453
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 5.49kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS