ERA-8AEB4992V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-8AEB4992V
JLCPCB Part #
C4345437
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 49.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS