ERA-8AEB4990V
MFR.Part #
ERA-8AEB4990V
JLCPCB Part #
C2075213
Description
-55℃~+155℃ 250mW 499Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS