ERA-8AEB4870V
MFR.Part #
ERA-8AEB4870V
JLCPCB Part #
C3962478
Description
-55℃~+155℃ 250mW 487Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS