ERA8AEB4643V
MFR.Part #
ERA8AEB4643V
JLCPCB Part #
C278557
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 464kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS