ERA-8AEB4640V
MFR.Part #
ERA-8AEB4640V
JLCPCB Part #
C2088985
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 464Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS