ERA-8AEB432V
MFR.Part #
ERA-8AEB432V
JLCPCB Part #
C2088855
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS