ERA-8AEB4321V
MFR.Part #
ERA-8AEB4321V
JLCPCB Part #
C3991404
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS