ERA-8AEB4122V
MFR.Part #
ERA-8AEB4122V
JLCPCB Part #
C2089113
Description
-55℃~+155℃ 250mW 41.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS