ERA8AEB3833V
MFR.Part #
ERA8AEB3833V
JLCPCB Part #
C491156
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 383kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS