ERA-8AEB3741V
MFR.Part #
ERA-8AEB3741V
JLCPCB Part #
C4348886
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.74kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS