ERA-8AEB3740V
MFR.Part #
ERA-8AEB3740V
JLCPCB Part #
C3996827
Description
-55℃~+155℃ 250mW 374Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS