ERA-8AEB3161V
MFR.Part #
ERA-8AEB3161V
JLCPCB Part #
C4306113
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.16kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS