ERA-8AEB2942V
MFR.Part #
ERA-8AEB2942V
JLCPCB Part #
C4103425
Description
-55℃~+155℃ 250mW 29.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS