ERA-8AEB2800V
MFR.Part #
ERA-8AEB2800V
JLCPCB Part #
C4040924
Description
-55℃~+155℃ 250mW 280Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS