ERA-8AEB2430V
MFR.Part #
ERA-8AEB2430V
JLCPCB Part #
C2089254
Description
-55℃~+155℃ 150V 243Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS