ERA-8AEB2152V
MFR.Part #
ERA-8AEB2152V
JLCPCB Part #
C4123849
Description
-55℃~+155℃ 21.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS