ERA-8AEB2102V
MFR.Part #
ERA-8AEB2102V
JLCPCB Part #
C2079473
Description
-55℃~+155℃ 150V 21kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS