ERA-8AEB2101V
MFR.Part #
ERA-8AEB2101V
JLCPCB Part #
C4263097
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS